معرفی باشگاه همکارا و پرسش های متداول

باشگاه همکارا چیست؟

باشگاه همکارا فضایی برای مطالعه و پژوهش‌های و اجرای کارها و پروژه های تیمی در محیطی مشترک در باغ کتاب است. ما اعتقاد داریم "کارآیی در همکاری است".

 

چگونه میتوانم عضو باشگاه همکارا شوم؟

با مطالعه قوانین و عضویت و زدن دکمه "عضویت و اشتراک باشگاه هم کارا" می‌تونید فرم عضویت رو پر کنید و با پرداخت هزینه حق اشتراک بصورت روزانه، هفتگی یا ماهانه از امکانات باشگاه همکارا و میزهای پژوهش استفاده کنید.

پرسش های متداول

با مطالعه قوانین و عضویت و زدن دکمه عضویت و اشتراک باشگاه هم کارا می‌تونید فرم عضویت رو پر کنید و با پرداخت هزینه حق اشتراک بصورت روزانه، هفتگی یا ماهانه از امکانات باشگاه همکارا و میزهای پژوهش استفاده کنید.
با عضویت در همین سامانه از طریق صفحه عضویت و اشتراک میز پژوهش و خرید پکیج روزانه، هفتگی ای ماهیانه میتوانید از مزایای عضویت در باشگاه همکارا و استفاده از میزهای پژوهش استفاده کنید
کافی است هنگام ثبت نام در پایین فرم عضویت تیک گزینه مایلم پروفایلم روی سایت باغ کتاب بصورت عمومی منتشر گردد را بزنید و یا بعدا از طریق ویرایش پروفایل خود این کار را انجام دهید
بله.به شرط رعایت نظم مجموعه و همچنین عدم جابه جایی صندلی ها و افزایش ظرفیت میزها
خیر.امکان رزرو صندلی وجود نداشته و اولویت استفاده از میزها با افرادی است که زودتر حضور پیدا کنند
در طبقه اول بلوک بهارستان (A) و سروستان (D
خیر.اشتراک روزانه فقط برای همان روز قابل استفاده میباشد
حداکثرا زمان خالی بودن صندلی اعضا پس از ثبت کد ورود نیم ساعت است بعد از این زمان مسئول میز پژوهش اختیار خالی کردن میز و واگذاری کد و صندلی به دیگر اعضا را دارد.
باشگاه همکارا فضایی برای مطالعه و پژوهش‌های و اجرای کارها و پروژه های تیمی در محیطی مشترک در باغ کتاب است. ما اعتقاد داریم کارآیی در همکاری است.
تصاویر
معرفی باشگاه همکارا و پرسش های متداول

hamkara (2)

نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلیه حقوق محفوظ است© باغ کتاب